Tisa Tours - Agjensi Udhetimesh

Tisa Tours – Agjensi Udhetimesh

mikel

udhetimet

ANTALYA

Alanya

Hoteli – 5 yje eshtë ndërtuar në vitin 1993 dhe rikonstruktuar në vitin 2004 dhe zë një sipërfaqje prej 8.000 m². Hoteli është i vendosur 5 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe 130 km larg nga Qyteti i Antalyas. Hoteli përbëhet nga: 338 Dhoma, 90% Dhoma Standarte, 27 Dhoma Familjare, 12 Suita dhe 4 Dhoma për paraplegjiket.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV Satelitor
– Telefon
– Dush
– Tharëse Flokësh
– Kasafortë
– Minibar

Brënda Kompleksit të Hotelit:
– Restorant kryesor i brendshëm, Restorant i jashtëm dhe Restorant A La Carte
– Pishinë të hapur, Pishinë të mbuluar, Pishinë për Fëmijë
– 4 lloje Bar-esh dhe Disko
– Qendër SPA, Banjo Turke, Sauna dhe Masazhe
– Animacione
– Ping Pong
– Miniclub
– Tenis, Minigolf, Fitness Centre, Basketboll, Vollejboll, Sporte Ujore, etj.

Më Shume Detaje:
Koncepti “All Inclusive“ përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– Pije Alkolike dhe Joalkolike të vendit Hoteli ofron gjithashtu
– Animacion
– Muzikë live
– Disco
– Miniclub
– Fitness Centre
– Vollejboll
– Basketboll
– Ping Pong
– Çadra, Dyshek, Shezlong në plazh dhe pishinë

Hoteli gjendet 8 km larg nga qendra e Alanyas si dhe 40 m larg plazhit

Rent

Tisa Tours ofron makina me qera.
Makinat tona jane:

  • SEAT IBIZA….

Lexo me shume

Lundrim me krocere

Paris 4 Dite – Vetem €549…. Lexo me shume

OFERTA PA KUFI

Royal Alhambra Palace 5*L

Side
Hoteli – 5 yje është ndërtuar në vitin 2012, shtrihet në një Sipërfaqe 50.000 m2 dhe ofron një Kombinim të Historisë, Komfortit dhe Arkitekturës Moderne, ndodhet në Breg të detit, 45 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 10 km larg nga Qyteti i Sides. Hoteli disponon 579 Dhoma me Kapacitet Total prej 1158 Shtretërish: 414 Dhoma Standard Superiore (5 Dhoma për paraplegjikët), 45 Dhoma Duplex, 35 Dhoma Familjare, 60 Suita Familjare, 20 Suita Junior dhe 2 Suita King.

Dhomat janë të pajisuara me:
– Kartë elektronike hyrjeje
– Ajër i kondicionuar qendror
– Kasafortë elektronike
– Telefon
– Vaskë
– Tharëse flokësh
– Minibar
– Pasqyrë për make-up
– TV satelitor
– Ballkon
Patrim dhomë përditë, ndërrim peshqirash dhe çarçafësh çdo 3 ditë.

Brenda Kompleksit:
– 1 Restoranti Kryesor dhe 5 Resorante A La Carte (Turk, Italian, Meksikan, Lindja e Largët dhe Peshku)
– 7 Bar-e në ambjente të ndryshme të hotelit dhe 1 Disko
– Pishinë e jashtme me rrëshkitëse, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë dhe Park Ujor
– Qendër SPA-je, Banjo Turke, Sauna, Dhoma Masazhi, Trajtim Estetik, Jacuzzi dhe Qendër Fitnesi
– Pastiçeri (shërben Embëlsira)
– Tenda Turke (Embëlsira tradicionale turke)
– Fushë Basketbolli, Volejbolli dhe Tenisi
– Lojëra Ujore, Darts, Sallë Koferencash, Shërbim interneti WI-Fi, Miniclub, Dhomë lojrash, Shërbim mjekësor, Shërbim lavanderie, Berber, Makina, Dyqanesh, etj.

Më Shume Detaje:
Koncepti “Ultra All Inclusive“ përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën Bufe
– Të gjitha Pijet e Vendit alkolike dhe jo alkolike
– Restorant A La Carte (1 herë gjatë qëndrimit për secilin restorant – me rezervim)
– Kafe, Çaj me Embëlsira, Akullore pasditeve.
– Mini Bar
– Snack Bar
– Pastiçeri (në orë të caktuara të ditës)
– Bar në plazh
– Disko Bar
– Banjo Turke
– Sauna
– Kënd Restoranti për Fëmijë
– Miniclub
– Sporte ujore
– Darts
– Aerobi dhe Gjimnastikë
– Animacione
– Vollejboll
– Basketboll
– Çadra, Zhezlonge, Peshqirë, etj.

Rio De Janeiro

Udhetim ne Brazil Rio De Janeiro…

Lexo me shume

Budapest – Vjene

Budapest & Vjene Vetem €599

Lexo me shume