Tisa Tours - Agjensi Udhetimesh

Tisa Tours – Agjensi Udhetimesh

Crystal Admiral Resort

Resorti gjendet në bregdetin e Sides dhe është hapur në Maj të vitit 2005 e rinovuar në vitin 2007. Hoteli është vendosur në një sipërfaqe prej 50.000m2 . Hoteli është 5 katësh dhe në total ka 837 dhoma; nga të cilat 509 dhoma janë Standarte, 6 prej të cilave janë për paraplegjikët, 213 janë dublex familjare, 72 Suita familjare, 15 Junior Suita, 10 dublex Suita familjare, 8 Senior Suit, 8 Suita de Lux, dhe 2 Suita Mbretërore.

Dhomat janë të pajisura me : Tapet, ajër të kondicionuar, Tv me satelit, minibar, kasafortë, telefon, wireless ( me pagesë ), tharëse flokësh, vaskë, ballkon etj.

Brenda kompleksit të Hotelit : Restoranti kryesor, 5 Restorante a la carte
( Turk, Italian, Meksikan, Produkte Skare dhe Peshku ), Pishinë, Pishinë për fëmijë, Akuapark, Miniclub për fëmijë, 7 bare, 1 Bar-Kafe Turke, 1 Pasticeri, 1 Wine House, SPA Center, Sallë Masazhi, Banjo Turke, Sauna, Sallë Fitnesi, Jakuzzi, Bilardo, Parukeri, Sallë Konferencash, Shërbim mjekësor, Volejboll, Basketboll, Lavanteri, Internet Kafe, Wireless në recepsion, Sallë lojrash, etj.

 

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultimate All Inclusive “ përfshin :